Speel jij binnenkort in het Koninklijk Concertgebouw?

Discussion in 'Gevraagd/gezocht' started by Marlieke Stuij, Jul 18, 2014.

  1. Marlieke Stuij

    Marlieke Stuij

    Joined:
    Jul 18, 2014
    Messages:
    3
    Speel jij met overgave een klassiek instrument of heb je een prachtige klassieke stem? Lijkt het je geweldig om onder leiding van een topdirigent te spelen in het walhalla van de klassieke muziekwereld; het Koninklijk Concertgebouw in Amsterdam? Meld je dan nu aan voor een nieuw televisieprogramma waarin we onder amateur musici in Nederland een filharmonisch orkest van niveau gaan samenstellen. Jong of oud, denk jij thuis te horen in dit orkest of ken je iemand die er niet in mag ontbreken? Laat het ons horen!

    www.tuvalu.nl/aanmeldenorkest
     
  2. Marcelita

    Marcelita |♫♫|♫♫|♫♫|

    Joined:
    Jan 6, 2014
    Messages:
    6,183
    Home Page:
    Even een vraag: komen we als amateurs nog toe aan spelen in dat filharmonisch orkest of wordt het vooral een dramaprogramma over de weg náár een plek in het orkest? Het lijkt mij op zich als vol overgave spelende amateur natuurlijk heerlijk om eens leiding van een topdirigent mee te maken, maar de vraag is wat er nog meer bij komt.
     
  3. Marlieke Stuij

    Marlieke Stuij

    Joined:
    Jul 18, 2014
    Messages:
    3
    Zeker! In de eerste afleveringen gaat het om de zoektocht naar het orkest en de weg naar het Koninklijk Concertgebouw. De laatste aflevering staat volledig in het teken van het orkest dat in een 1,5 uur durende live show meerdere keren op zal treden in het Koninklijk Concertgebouw.
     
  4. Marcelita

    Marcelita |♫♫|♫♫|♫♫|

    Joined:
    Jan 6, 2014
    Messages:
    6,183
    Home Page:
    Dank je wel voor de informatie!
     

Share This Page