Dag allemaal, Ik heb een Musilia-kist te koop, omdat ik zelf een andere koop. Hij heeft een draagsysteem, met afneembaar zitkussen. Dit kussen zorgt ervoor dat hij prettig op je rug draagt en is natuurlijk handig om je stoel mee te verhogen. Het klittebandje voor rond de hals is niet geweldig en zou beter vervangen kunnen worden. Ook sluit een van de sluitclips niet zo strak en heeft hij wat beschadigingen, maar hij is nog prima te gebruiken en daardoor natuurlijk een heel stuk minder duur. Ik bied hem aan voor € 900.
Weet ik niet. Ik bedacht inderdaad ook al dat ik hem had moeten wegen, maar hij staat momenteel op mijn werk. Ik kan hem binnenkort wel even mee naar huis nemen om te wegen, of een weegschaal meenemen naar mijn werk. Er staat geen typenummer op of in, daar had ik al naar gezocht.
Weet ik. En ook of hij wel of geen draagsysteem heeft, maakt uit. Ik heb hem even gewogen: 3,6 kg, het zal dus een musilia s1 met draagsysteem zijn. Nieuw kom ik al googelend voor deze kleur en uitvoering, incl. draagsysteem, op € 1519 bij celloklas.nl. Ik schreef eerder dat een sluitclip niet zo strak sloot, maar ik heb gekeken hoe dat kwam (een veertje haakte niet achter een palletje) en dat verholpen. De sluitclips sluiten nu dus weer prima.