Taboe 1: waargebeurd verhaal

Discussion in 'Overig' started by fredvogels, Jun 18, 2011.

  1. fredvogels

    fredvogels

    Joined:
    Jun 6, 2011
    Messages:
    13
  2. ducky

    ducky Daphne

    Joined:
    Jul 7, 2005
    Messages:
    327
    Ik heb het gelezen, omdat ik toch wel nieuwsgierig was. Maar is het niet dat beide met een verkeerde instelling bij de vioolles komen. De vader brengt zijn zoon naar een (naar ik aanneem) klassiek geschoolde docent, die ook klassiek les geeft, daarbij hoort houding en dergelijke... Voor de jongen is dit verschrikkelijk moeilijk, want iets afleren is nog veel moeilijker dan iets aanleren. Jammer is ook dat de viooldocent niet eerder ontdekt heeft dat de jongen wel kan spelen, omdat de docent vooral in zijn eigen waarheid (klassieke school) gelooft, tot het einde van het verhaal toch in ieder geval.

    Van beide kanten dus een verkeerde instap, lijkt me. Ik ben nu eerder benieuwd hoe de docent daarna met de jongen en zijn vioollessen omgaat.

    Daphne
     
  3. fredvogels

    fredvogels

    Joined:
    Jun 6, 2011
    Messages:
    13
    Je hebt natuurlijk gelijk Daphne. Praktisch gedacht een verkeerde start. Maar dat was ook niet de bedoeling van het verhaal. Wat mij betreft geeft dit verhaal weer, hoe relatief alles is t.a.v. het lesgeven. Je kan met heel veel zekerheid iets vinden en vervolgens wijst de praktijk totaal iets anders uit.
    Hoe het verder ging? Dat weet ik helaas niet.
     
  4. chrish

    chrish ♫ ♪

    Joined:
    May 20, 2008
    Messages:
    780
    Toevallig de mirando familie? Zigeuners spelen altijd op gehoor, noten kunnen ze vaak niet lezen, hoeft ook niet, 1 keer voorspelen en het zit erin :)
     
  5. fredvogels

    fredvogels

    Joined:
    Jun 6, 2011
    Messages:
    13
    Zou zomaar kunnen!
     

Share This Page