Meedoen aan concours

Discussie in 'Altviool' gestart door Veerle2013, 28 nov 2025.

  1. Veerle2013

    Veerle2013

    Lid geworden:
    19 nov 2024
    Berichten:
    53
    Bedankt, dan zal ik het over een week of twee nog een keer proberen. Dan is ook het concours, dus dan zal ik de opname van thuis en het filmpje sturen.
     
  2. Oosterhof Vioolbouw

    Oosterhof Vioolbouw Frits Oosterhof Beheerder

    Lid geworden:
    29 mrt 2003
    Berichten:
    14.555
    Homepage:
    De nieuwe update is wegens ziekte een week uitgesteld. :(
     
  3. BertBoonVioolbouw

    BertBoonVioolbouw |♫♫|♫♫|♫♫|

    Lid geworden:
    25 mrt 2003
    Berichten:
    5.144
    Homepage:
    Beterschap dan maar (voor wie het aan gaat!)
     
  4. Oosterhof Vioolbouw

    Oosterhof Vioolbouw Frits Oosterhof Beheerder

    Lid geworden:
    29 mrt 2003
    Berichten:
    14.555
    Homepage:
    Het betreft degene die de update gaat installeren.
     
  5. Veerle2013

    Veerle2013

    Lid geworden:
    19 nov 2024
    Berichten:
    53
    Dan ook van mij beterschap voor hem/haar.

    Wat het concours betreft, was ik gisteren om half elf 's ochtends aan de beurt. Vrijdag waren er al twee groepjes geweest en gisteren zat ik in het eerste groepje van die dag. En van het eerste groepje van die dag was ik de eerste die mocht spelen, dus was ik de eerste van de hele dag. Mijn zusje was direct na mij, dus dat was heel handig.

    Het was heel leuk en er was een goede sfeer. Zelf was ik best wel zenuwachtig, maar mijn zusje nog meer. Mijn zusje is twee jaar jonger, dus heel gek is dat ook niet.

    Volgens mij ging het best goed. Als ik een prijs heb gewonnen krijg ik morgen een telefoontje. De prijzen zijn en 1e
    en 2e prij per leeftijdscategorie, een hoofdprijs, drie aanmoedegingsprijzen en voor een hout of koperblazer een dag meelopen met due sectie van het Rotterdams Filarmonisch Orkest. De leeftijdscategorieën zijn 8 t/m 11, 12 t/m 14 en 15 t/m 18. In mijn leeftijdscategorie zitten volgens mij 26 mensen. In het totaal doen er iets meer dan 80 mensen mee. Ik hoop heel erg dat ik een prijs win en zaterdag is het slotconcert waar alle prijswinnaars nog een keer mogen spelen.
     
    Laatst bewerkt: 22 feb 2026 om 20:02

Deel Deze Pagina